تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۸:۳۸

معارفه معاون فرماندار

با حکم استاندار محترم البرز مسعود نجفی به عنوان سرپرست معاونت فرمانداری شهرستان اشتهارد منصوب شد


فرماندار اشتهارد جلسه معارفه معاون فرمانداری این شهرستان ضمن  خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای معاونت جدید این فرمانداری گفت:فرصت خدمتگذاری به مردم در هر پست و مسئولیتی و به هر شکلی جزو نعمت های بی بدیلی است که خداوند به بندگانش اعطا میکند.
وی خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران و در هر نقطه و شهرستان و بخش را یکی از فرصتهای ایجاد شده از طرف خداوند متعال برشمرد و ادامه داد:اکنون که این فرصت و نعمت به ما داده شده است باید پیوسته شکر گذار خداوند و قدر دان زحمات و اعتماد مردمی باشیم که این افتخار را نصیب ما کرده اند ما نیز وظیفه داریم تا آخرین لحظات در راستای خدمت رسانی و رفع مشکلات موجود و کاهش دغدغه های مردم و تامین معیشت آنها تلاشی مستمر پیگیر و شبانه روزی داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد:امیدواریم باحضور و نیروی جوانی معاونت جدید این فرمانداری و همراهی ایشان با همکاران و مسئولین عالی شهرستان، شاهد ارائه خدماتی خوب خداپسندانه ودر نهایت رضایتمندی عمومی مردم مومن این شهرستان باشیم. 

 مسعود نجفی نیز در ادامه ضمن ابراز خرسندی از فرصت پیش آمده و قرار گرفتن در جایگاه و پست معاونت فرمانداری اشتهارد،خود را خدمتگذار کوچک مردم برشمرد و گفت:امیدوارم با حمایت و پشتوانه مردم، استاندار محترم ،فرماندار،و دیگر مسئولین عالی و ادارات شهرستان و سایر همکارانم در فرمانداری اشتهارد این فرصت خدمت گذاری به مردم دارالمومنین اشتهارد با توسعه همه جانبه شهرستان و خاطرات و اتفاقاتی خوب و به یادماندنی همراه باشد.

گفتنی است طی حکمی از سوی دکتر شهبازی استاندار محترم البرز و به پیشنهاد مهندس شیبک فرماندار اشتهارد ، مسعود نجفی به عنوان سرپرست معاونت فرمانداری شهرستان اشتهارد منصوب شد.
جلسه معارفه داخلی وی در دفتر فرماندار شهرستان با حضور پرسنل فرمانداری و بخشداران دو بخش مرکزی و پلنگ آباد برگزار شد.
 در پایان نیز حکم معاونت مسعود نجفی که از سوی استاندار محترم البرز ابلاغ شده است؛ توسط فرماندار شهرستان اشتهارد قرائت به وی اعطا شد.
نجفی قبل از این در پستهای مشاور اجتماعی شهردار کرج و سرپرست شهرداری فردیس فعالیت داشته است


@feshtehard
farmandarieshtehard

http://eshtehard.alborz.ir

فایل دانلود:
فایل پیوست (1)

کد خبر : 22648

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۶۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.