تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۴۰
طبق ابلاغ ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، محدودیت های گذشته و تعطیلی اماکن پر خطر باز هم به مدت یک هفته دیگر تمدید می شود

شانزدهمین جلسه مدیریت بیماری کرونا

طبق ابلاغ ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، محدودیت های گذشته و تعطیلی اماکن پر خطر باز هم به مدت یک هفته دیگر تمدید می شود


شانزدهمین جلسه مدیریت بیماری کرونا شهرستان اشتهارد، صبح امروز با حضور اعضا و به ریاست فرماندار اشتهارد در محل سالن شهدای فرمانداری برگزار گردید.
در این جلسه فرماندار اشتهارد گفت: با وجود شرایط حاکم بر کشور و اطلاع رسانی پیوسته رسانه ها همه شاهد هستیم که موج همه گیری بیماری و تلفاتی که به سنین پایین تر جامعه متمایل شده است، هر روز نگران کننده تر می شود.
محمد کردی اظهار کرد: ماه ها است که عزیزان کادر درمانی شبانه روز به فعالیت خستگی ناپذیر خود مشغول هستند و روند افزایش ابتلای این عزیزان به بیماری کرونا، خود ضربه ی بزرگی بر پیکره ی جبهه مقابله با این ویروس منحوس خواهد بو که نیازمند توجه مردم به رعایت موارد بهداشتی و کاهش مراجعات به بیمارستان ها است.
رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان اشتهارد یادآور شد: با توجه به اینکه شهرستان اشتهارد در محدوده نقاط قرمز از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است، لازم است مردم و مسئولین اشتهارد با نگاه جدی تری به این مقوله توجه کرده و اولویت شماره یک خود را این مساله قرار دهند، لذا طبق ابلاغ ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، محدودیت های گذشته و تعطیلی اماکن پر خطر باز هم به مدت یک هفته دیگر تمدید می شود و راجع به برخوردها با سایر اصنافی که به دستورالعمل ها ی ابلاغی بی توجه هستند، با جدیت صورت خواهد پذیرفت.
فرماندار اشتهارد تصریح کرد: طبق ابلاغ ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، از تاریخ یک شنبه 22 تیرماه، اصناف و اماکنی که متصدیان انها نسبت به استفاده از ماسک و رعایت سایر پروتکل های بهداشتی بی توجهی داشته باشند، از ده روز تا یک ماه پلمپ خواهند شد.
وی تصریح کرد: اگرچه برخورد های جدی در رعایت پروتکل های بهداشتی به مذاق برخی افراد که به فکر سلامتی و جان سایرین نیستند تلخ و ناراحت کننده باشد، اما همین که شاهد برافراشته شدن پرچم عزا بر در خانه های همشهریانمان نباشیم، برای ما رضایت بخش و کافی است.

فایل دانلود:

کد خبر : 19909

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.