تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۳۹

پرداخت وامهای مناسب به صنعتگران اشتهاردی.

فرماندار شهرستان اشتهارد در جلسه ای که با حضور مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در محل این سازمان برگزار شد.از اعطا وام تبصره ۱۸ به ۱۵ واحد تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد و کوثر خبر داد


 
 
پرداخت وامهای مناسب به صنعتگران اشتهاردی.
 
فرماندار شهرستان اشتهارد در جلسه ای که با حضور  مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در محل این سازمان برگزار شد.از اعطا وام تبصره ۱۸ به ۱۵ واحد تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد و کوثر خبر داد .مهندس کردی گفت: در راستای رونق بخشیدن به تولید و اشتغال وکمک به فضای کسب و کار این شهرستان، برخی واحدهای تولیدی که نیاز به سرمایه در گردش و یا خرید مواد اولیه دارند به بانکهای عامل معرفی و وام مورد نیاز واحد تولیدی خود را دریافت میکنند.
فرماندار اشتهارد ادامه داد: مشکلات این واحدها از طریق کارگروههای شهرستانی پس از شناسایی مورد بررسی قرار گرفته و در ادامه به ستاد تسهیل استان معرفی تا مشکلاتشان با دقت وحساسیت بیشتری مورد بررسی قرار گیرد.
 وی خاطر نشان کرد تا کنون نزدیک به نیمی از مصوبات کارگروههای شهرستانی و ستاد تسهیل در استان اجرایی شده است که اگر به همین روال پیش برود، بخش زیادی از مشکلات حل شدنی است و واحد‌های تولیدی رونق می‌گیرند.
نماینده عالی دولت در اشتهارد تا کید کرد: البته برخی واحدها فرسوده‌اند و توجیه اقتصادی خوبی برای ادامه تولید با روش گذشته را ندارند اما بقیه می‌توانند و ظرفیت احیا و بازگشت به چرخه تولید را دارند.
وی اضافه کرد: یک دهه است که رهبر معظم انقلاب(مدظله) تولید و اقتصاد را محور نامگذاری سالها قرار داده اند و این مهم مسیر را برای مسئولان مشخص کرده است و ما هر سال جدی تر از گذشته در اجرای رهنمودهای رهبری تلاش می‌کنیم.
گفتنی است: در پی تلاشهای صورت گرفته از سوی فرمانداری شهرستان در راستای رفع مشکلات تولیدکنندگان در قالب کارگروههای تخصصی بررسی مشکلات صنایع و ارائه آن به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان، از ابتدای امسال بیش از ۶۰ واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی اشتهارد به چرخه تولید بازگشتند.
با به همراه باشید در شبکه های اجتماعی اینستاگرام وتلگرام
Farmandarieshtehard
@feshtehard
 

فایل دانلود:

کد خبر : 17462

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.