تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۵۱

سومین جلسه هماهنگی مانور زلزله


معاون فرماندار اشتهارد:
پاسخگویی و مسئولیت پذیری، باید به یک اخلاق فراگیر بین مسئولین تبدیل شود
 
جلسه هماهنگی مانور زلزله شهرستان اشتهارد، پیش از ظهر امروز به ریاست معاون فرماندار و با حضور مسئولین دستگاه های خدمات رسان شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری اشتهارد برگزار شد.
 
در ابتدای این جلسه معاون فرماندار اشتهارد ضمن خیرمقدم به اعضاء و بزرگداشت یاد و خاطره جان‌باختگان حادثه هواپیمای اکراین، گفت: هرچند اطلاع‌رسانی به مردم در این خصوص با اماواگر هایی همراه شد، اما فرمانده نظامی مسئول در این امر، به زیبایی و شجاعانه مسئولیت‌ها را به گردن گرفت و تابعیت خود از قانون و عواقب این حادثه تلخ را اعلام کرد.
 
آقای شفیعیان ادامه داد: در کنار تمام تلخی هایی که وقایع اخیر در کام ملت ایجاد کرد، برای ما درس هایی داشت و نشان داد که جنگ –علی‌الخصوص با ابزارهای مدرن کنونی- حتی در یک مقیاس کوچک چندساعته چقدر می‌تواند دهشتناک و سهمگین باشد و به ما یادآوری کرد آن‌هایی که در جبهه‌های خارج از کشور، جان‌برکف و ایثارگرانه به دفاع از کشور پرداخته و اجازه نداده‌اند پای دشمن و سلاح‌های او به این کشور باز شود، چه میزان برای آسایش و امنیت ما ازخودگذشتگی می‌کنند.
 
وی ادامه داد: درعین‌حال، جای تأسف است که چرا باید این‌قدر جامعه و مسئولین ما از خوبی‌ها دور شده باشند که وقتی یک نفر، صادقانه در قبال مسئولیتش پاسخگویی دارد، برای همه عجیب و شگفت‌آور است.
 
معاون فرماندار اشتهارد با بیان اینکه پاسخگویی و مسئولیت پذیری، باید به یک اخلاق فراگیر بین مسئولین تبدیل شود، تأکید کرد: این اخلاق‌گرایی باید در همه حوزه‌ها تقویت شود و عمل به وظیفه و پاسخگویی‌های این‌چنین، برای عموم یک امر طبیعی و نه خارق‌العاده باشد.
 
در ادامه جلسه، اعضا به بیان پیشنهاد‌های خود در خصوص مانور زلزله شهرستان پرداختند و پس از بحث و تبادل‌نظر، جزییات مسایل اجرایی مانور مصوب گردید.

فایل دانلود:

کد خبر : 17284

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.