تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۲۳

جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی


#خبر/
فرماندار اشتهارد:
سردار سلیمانی، به حق سید شهیدان جبهه مقاومت است.

در پی شهادت جانگداز و مظلومانه سردار بزرگ اسلام، حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای خبیث، مسوولین شهرستان اشتهارد با حضور در دفتر امام جمعه اشتهارد، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره آن سردار دلها و محکومیت این اقدام سبعانه رژیم پلید آمریکا، به تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب و امام (ره) پرداختند.

در این جلسه، فرماندار اشتهارد با تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی به عموم اهالی اشتهارد و استان البرز، گفت: سردار سلیمانی نه یک فرمانده جنگی که به مثابه پدر و برادری مهربان برای همه ایرانیان و بلکه همه امت اسلامی است.

مهندس کردی تصریح کرد: امروز کسی نگران نیست که فردای این کشور بدون حضور یکی از فرماندهان نظامی اش چه خواهد شد، بلکه همه داغدار از دست دادن یکی از عزیزترین کسان خود هستیم.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی به قدری محبوب است که بیشتر از سردار خطاب کردنش، او را حاج قاسم میخوامدیم و این عزت و محبوبیت، تنها نتیجه ولایتمداری و اوج تواضع و عبودیت آن مرد الهی است.

فرماندار اشتهارد اظهار داشت: سردار سلیمانی، به حق سید شهیدان جبهه مقاومت است و  و به زودی همگان انتقام و خونخواهی سخت و کوبنده امت اسلامی را به چشم خواهند دید.

وی خاطرنشان کرد: پیرو رهنمودهای نماینده معزز ولی فقیه در استان، امام جمعه محترم اشتهارد و مطالبه عمومی اهالی محترم شهرستان، طبق هماهنگی های به عمل آمده، مراسمات متعدد یادبود، بزرگداشت و عزاداری به مناسبت شهادت سردار سلیمانی، در سطح شهرستان برنامه ریزی شده و به طریق مقتضی به اطلاع عموم اهالی محترم شهرستان خواهد رسید.

فایل دانلود:

کد خبر : 17165

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.