تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۴۳

سومین نشست شورای ورزش و ورزش همگانی شهرستان اشتهارد


نشست شورای ورزش و ورزش همگانی اشتهارد با دستور بررسی وضعیت ورزش شهرستان و معارفه رییس جدید ورزش و جوانان شهرستان اشتهارد به ریاست مهندس کردی فرماندار و رییس شورای ورزش و جوانان شهرستان، با حضور آقای شمیرانی معاون مدیرکل ورزش و امور جوانان استان البرز و روسای دستگاه های اجرایی و هیات های ورزشی و پیشکسوتان و مقام آوران حوزه ورزش در روز شنبه ۹۸/۹/۲۳ تشکیل شد. 

فرماندار و رییس شورای ورزش شهرستان نکاتی در خصوص آخرین وضعیت ورزش شهرستان و استفاده از همه ظرفیت شهرستان برای توسعه کمی و کیفی ورزش نکاتی را بیان نمود و در ادامه افزود: ورزش یکی از اساسی ترین راه های سلامت و نشاط جامعه است و براین اساس با سرمایه گذاری در این بخش میتوان جامعه پاک و دور از آسیب های اجتماعی داشت. 

مهندس کردی درادامه از جامعه ورزشی خواست تا در برگزاری انتخاباتی امن، با حداکثر مشارکت و بدور از هرگونه شایعه و تخلفی دولت را یاری کنند.

در ادامه مهندس شمیرانی مسیر دستیابی به شاخص های ورزش را پیروی از بیانیه گام دوم توسعه ورزش همگانی دانست و از تمام دست اندرکاران که با محدودیت ها و کمبودها سعی در اشاعه فرهنگ ورزش همگانی را دارند، تقدیر و تشکر کرد.

 در پایان آقای ظهیری به عنوان رییس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان اشتهارد معرفی شد و از خدمات و زحمات جناب آقای کرمی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

فایل دانلود:

کد خبر : 16747

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.