زمان باقی مانده تا انتخابات
4 8 4 0 23 41 52
سال ماه هفته روز ساعت دقیقه ثانیه

 
تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۲۶

سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی


با وجود رصد بیمارستان و کلیه مراکز بهداشتی و در مانی شهرستان اشتهارد تا کنون هیچ مورد آنفولانزا تایید شده ای در اشتهارد گزارش نشده است.
 
سومین جلسه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اشتهارد پیش از ظهر امروز به ریاست معاون فرماندار و با حضور مسوولین ادارات برگزار شد.
 
شفیعیان ضمن بیان تبریک به مناسبت 16 آذر ماه و روز دانشجو و محکوم کردن رژیم ظالم و سرکوب گر آمریکا و اسرائیل این روز را نمادی از هوشیاری جوانان ایران دانست.
 
معاون در ادامه به اهمیت کارگروه سلامت و امنیت غذایی پرداخت و از کلیه مسوولین خواست تا با توجه و نظارت ویژه اقدامات ضروری و مصوب را پیگیری کنند تا در فصل سرما آسیب ها و بیماری های واگیر کنترل شود و با عنایت به شیوع آنفولانزا در بسیاری از مناطق، تصریح کرد با وجود رصد بیمارستان و کلیه مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان اشتهارد تا کنون هیچ مورد آنفولانزا تایید شده ای در اشتهارد گزارش نشده است.
 
وی با اشاره به طرح سلامت کارکنان ادارات افزود باید اهمیت به سلامت و بهداشت را از دفاتر و خانه های خود آغاز کنیم و در این راستا فرمانداری در پیاده سازی طرح سلامت کارکنان پیشقدم می شود و از کلیه ادارات می خواهد تا این در این مورد با شبکه بهداشت همکاری لازم را داشته باشند.
 
جلسه با پیگیری مصوبات گذشته ادامه یافت و ادارات گزارش اقدامات خود را بیان کردند در انتها 6موصوبه به تایید رییس جلسه و اعضا رسید.

فایل دانلود:

کد خبر : 16623

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.