تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۲۱:۲۰

سفر یکروزه استاندار البرز به شهرستان اشتهارد


استاندار البرز و هیات همراه متشکل از معاونین و مدیران استانی، در کنار مهندس کردی فرماندار اشنهارد به مناسبت هفته دولت صبح روز سه شنبه 98/6/5 سفر یک روزه به شهرستان اشتهارد آغاز کرد.
در ابتدای این سفر یک روزه دکتر شهبازی در گلزار شهدای اشتهارد حاضر شد و ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس با خانواده این عزیزان دیدن کرد و از دعای خیر ایشان بهره مند شد. 
بعدار گفتوگو با والدین محترم شهدا و تجلیل و تقدیر از این خانواده های گرانقدر در تکیه صیادیه شهرستان اشتهارد، دکتر شهبازی و هیات همراه در شهرک صنعتی اشتهارد کارخانه پیمان پریسان تولید کننده انواع بسته بندی تتراپک مواد غذایی و شرکت دانش بنیان ماداکتو اولین و تنها تولید کننده گیت های تردد در خاورمیانه را افتتاح کرده و از انها بازدید نمود.

ادامه سفر یکروزه دکتر شهبازی و هیات همراه و فرماندار شهرستان با افتتاح و بازدید از مدرسه حضرت نرگس(س) رنگ و بوی خاطرات کودکی گرفت و استاندار البرز ضمن تشکر از همکاران گرامی آموزش و پرورش و معلمان و فرهنگیان محترم؛ بر نظام خانواده و مدرسه و اهمیت این موضوع تاکید کرد.

سفر یکروزه هفته دولت به شهرستان اشتهارد با دیدار اهالی روستاهای مرادتپه و صحت آباد و بازدید از دهیاری این روستاها ادامه یافت. در روستاهای مرادتپه و صحت آباد باشگاه ورزشی( بدنسازی) ، پایگاه آتشنشانی، و خانه بهداشت این روستاها جهت استفاده و خدمت به اهالی شریف روستا افتتاح شد.

هیات استانی در روستای قشلاق گنگ خط لوله گازرسانی روستا را افتتاح کردند و ساعاتی را در مسجد روستا با اهالی قشلاق گنگ به گفتوگو و درددل نشستند. 
سفر در روستاهای مختارآباد و فردآباد با افتتاح منبع آبرسانی و تلمبه خانه ادامه داشت و پس از آن منبع آبرسانی و تلمبه خانه در روستای جعفرآباد افتتاح شد، 

در ادامه دکتر شهبازی و هیات همراه در شهرک صنعتی اشتهارد پروژه محوطه و بارانداز ساختمان گمرگ در شهرک صنعتی اشتهارد و طرح توسعه صنایع پایین دستی در شهرک صنعتی کوثر را کلنگ زنی کردند.

در انتهای سفر کارخانه سلولزی پیران پلیمر پارس آران در شهرک صنعتی کوثر با حضور دکتر شهبازی استاندار و هیات استانی همراه و مهندس کردی فرماندار شهرستان افتتاح شد.

 

فایل دانلود:

کد خبر : 15047

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۷۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.