تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۰۹:۰۹

فرماندار اشتهارد: ۲۰ هزار میلیارد پروژه عمرانی طی سال جاری در شهرستان اشتهارد به بهره برداری می رسد


ششمین جلسه جلسه شورای اداری شهرستان، پیش از ظهر امروز به ریاست فرماندار اشتهارد و با حضور مدیر کل محترم سازمان بازرسی استان البرز در محل سالن شهدای فرمانداری اشتهارد برگزار شد. 

در این جلسه مهندس کردی با بزرگداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، گفت‌: این ایام و نامگذاری ها نمادی برای ماست که به یاد بیاوریم که چه تلاش ها و ایثارگری هایی انجام شده تا امثال ما در این صندلی ها و مسئولیت ها نشسته ایم و فراموش نکنیم چه وظایف سنگینی به گردن داریم و در آرامش و امنیتی که داریم مدیون جانفشانی چه عزیزانی هستیم.

وی با گرامیداشت هفته دولت و تبریک روز کارمند، اظهار کرد: رهبر انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت، با اشاره به شعار سال، اقتصاد و فرهنگ را دو اولویت اصلی کشور دانسته و از کارآفرینان به عنوان رزمندگان جبهه اقتصادی کشور نام بردند. 

فرماندار اشتهارد تصریح کرد: تک تک ما در قبال فرامین رهبری مسوولیم و هر کس باید خودش را در این فضا ارزشیابی کند و نمره بدهد، ما باید عمل کننده این فرامین باشیم، نه اینکه بنشینیم و شنونده باشیم و هر مسوولی باید این تذکرات مهم را با خود تکرار کند. 

وی با بیان اینکه انکار نمی کنیم تحریم اثرهای غیر قابل چشم پوشی بر بدنه اقتصاد ما دلشته است، یادآور شد: بحمدالله با همت تک تک مدیران و کارآفرینان محترم شهرستان، اشتهارد در حوزه اقتصاد، نگینی در سطح کشور است و این هم به مدد تلاش همه جانبه و نگاه مثبت فعالین بوده است و هر فرد منصفی این واقعیت را تایید می کند. 

فرماندار اشتهارد در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت روز پزشک گفت: ابن سینا شخصیتی برای تمام اعصار و دوران ها است و اینکه هنوز هم کتاب های او مرجع علمی دانشگاه های برتر جهان است، افتخاری برای جامعه علم دوست ایران است و با توجه به بستر قوی و مناسب امکانات پزشکی موجود، انشاءالله با تلاش های جامعه عزیز پزشکی شاهد تعالی و رشد  بیش از پیش بهداشت و سلامت شهرستان خواهیم بود. 

وی با گرامیداشت هفته مساجد و فرارسیدن ایام مبارک ماه محرم، گفت: با بزرگداشت ایام محرم و اقامه عزای سالار شهیدان، تجدید میثاق دوباره با ارزش های اسلامی است و باز هم وحدت و یک رنگی را در تحت بیرق حسینی شاهدیم که انتظار از مدیران محترم، هماهنگی کامل و بسیج تمام امکانات و خدمات در راستای تعظیم شعائر اسلامی این ایام است. 

مهندس کردی با بیان اینکه انشالله با هماهنگی به عمل آمده، هر هفته یکی از ادارات و دستگاه های شهرستان در نماز جمعه به برپایی میز خدمت اقدام می کنند، گفت: به امید خدا استاندار محترم در روز پنجم شهریورماه و به مناسبت هفته دولت میهمان اهالی شریف شهرستان خواهند بود و انشاءالله با حضور ایشان تعدادی از پروژه های شهرستان افتتاح می شود. 

وی تصریح کرد: 22 پروژه بخش دولتی با ارزش 260 میلیارد ریال و 123 پروژه بخش خصوصی با اعتبار 18730 میلیارد ریال، مشتمل بر طرح های گازرسانی، آب رسانی، مدرسه سازی و صنعتی، پروژه های سال جاری شهرستان هستند که بخشی از آنها در هفته دولت به افتتاح و بهره برداری می رسند.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------بازرس کل استان در جلسه شورای اداری شهرستان اشتهاردضمن تبریک هفته دولت به روسای ادارت و نهادهای حاضر درجلسه شورای اداری شهرستان بر دقت بیشتر حوزه تحت نظر خود بر فعالیتهای نهادهای دولتی تاکید کرد
فراهانی افزود:بازرسی کل استان گفت : مامورین این اداره کل به صورت مستمر و دقیق به شهرستانهای استان اعزام وبازرسیهای لازم از روند خدمات رسانی به مردم وفعالیتهای آن نهاد را انجام میدهند.

وی ادامه داد:متاسفانه در برخی نقاط استان تصرفهایی در منابع طبیعی وساخت و سازهای غیر مجاز صورت گرفته که این بازرسی با قدرت در این حوزه وارد شده و با رعایت قوانین و در نظر گرفتن تمامی شرایط با این موارد برخوردو از این پس هم خواهدشد.
بازرس کل استان البرزخاطر نشان کرد:گزارشهای ارسالی از سوی نهادها باید مستند ودر چهار چوب قوانین تنظیم و تمامی مدارک آن بدون نقص در اختیار بازرسین قرار داده شود تا تصمیم های درستی در این زمینه انجام شود.

وی همچنین گفت: تمامی تلاشهای این بازرسی در راستای تقویت ،تشکیل وتغییر وضعیت دفاتر نمایندگی شهرستان و تبدیل آنها به اداره صورت خواهد گرفت.

گفتنی است شهرستان اشتهارد یکی از صنعتی ترین شهرستان های استان است که ادارات کل استان دفاتر نمایندگی خود را دراین شهرستان مستقر کرده اند که باید به اداره تبدیل شوند.

🇮🇷پایگاه خبری فرمانداری اشتهارد🇮🇷

فایل دانلود:

کد خبر : 14923

منبع : فرمانداری اشتهارد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.