تعبیر حضرت امام(ره) این است که «اگر در کشوری نوای خوش تفکر بسیجی طنین انداز بشود، چنین کشوری در مقابل جهانخواران بیمه می شود».
جوامع بزرگی همچون ایران که از تعدد و تکثر اقوام و نژادها و گستره سرزمینی وسیع با خرده فرهنگ های متعدد برخوردارند
دامنه بسیج از ابتدای تأسیس آن تا کنون همه اقوام و نژادها و زبان های محلی مختلف در سراسر ایران اسلامی را دربر گرفته و همواره عضویت در بسیج و بخش های مختلف ساختار آن مجرا و کانالی برای اتصال قومیت ها و اقلیت ها به بدنه حاکمیت ملی کشور بوده است ضمن آنکه برنامه های بسیج با ویژگی های خاص آن برای هر محل و هر قومیت، فرصتی برای تجدید حیات و بقای فرهنگ های بومی و محلی بوده اند.
 در کنار این کارکرد مثبت، ظرفیت وحدت بخشی و ایجاد انسجام ملی و هماهنگی و همکاری میان خرده فرهنگ ها و قومیت ها در بسیج در حدی بسیار بالا موجود است و هر سال در مناسبت های مختلف و وقایع مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی سال های گذشته بارها بسیج میقات ایرانیان مسلمان از نقاط مختلف کشور و با زبان ها و فرهنگ های مختلف بوده است.
تلاقی هفته بسیج با میلاد نبی اکرم و هفته وحدت اتفاقی مبارک و نوید بخش وحدت و انسجام روز افزون برای همه مردمان دوستدار عزت و سربلندی و استکبار ستیزان با هر مذهب و قومیت است.
بهترین مصادیق فراگیر شدن بسیج در همه دنیا بخصوص خاورمیانه بعنوان نقطه هدف استکبار تشکیل هسته های مقاومت در سراسر سرزمین های اسلامی، در قالب حزب الله لبنان، انصارالله یمن، جیش الشعبی عراق و فاطمیون و زینبیون در افغانستان و عراق پدیدار شده است تا جهان خواران بدانند و بفهمند که بسیج روز به روز در حال گسترش و تنگ کردن حلقه محدودیت و محاصره زورگویان جهان است.

بسیجی بانگ بلند بیداری است و باب رهایی، بلای جان استکبار است و برج استوار دیدبانی.

هفته بسیج مبارک باد
🇮🇷پایگاه خبری فرمانداری اشتهارد🇮🇷
ادارات کل استانداری
Link group not found.
Link group not found.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری اشتهارد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.